با مراجعه به سرفصل ها می توانید موضوعاتی که در این دوره آموزش داده می شوند را مشاهده کنید. تنها کاربران دوره می توانند وارد دروس دوره شده و به آموزش ها دسترسی داشته باشند.

ویدئوهای آموزشی گرس هاپر شامل بیش از ۳۵ ساعت آموزش فصل به فصل از مقدماتی تا پیشرفته به عنوان پیش نیاز ورود به دنیای طراحی پارامتریک تهیه شده است. در این دوره در کنار تکنیک، مدلسازی پروژه های پارامتریک نیز آموزش داده شده است.

این دوره پایه مدلسازی پارامتریک بوده و در صورتی که نیاز پایه به مدلسازی سه بعدی دارید دوره راینو نیز توصیه می شود.

یادگیری راینو به عنوان نرم افزار پایه گرس هاپر برای ورود به مبحث پارامتریک ضروری است. در این راستا دوره آموزش راینو در حال برگزاری است و تابحال بیش از ۱۳ ساعت آموزش مدلسازی با راینو و پلاگین های پرکاربرد در معماری ارائه شده است.

این دوره به عنوان پایه ورود به مدلسازی با راینو تعریف شده است.

دوره آموزشی مدلسازی فیزیکی یک دوره پیشرفته و تکمیل کننده دوره گرس هاپر در زمینه مدلسازی نیرو ها ، سازه های پارچه ای ، برخورد ، اوریگامی ،چرخ دنده و … می باشد. این دوره در سطح متوسط تا پیشرفته بوده و پیش نیاز آن دوره آموزشی گرس هاپر می باشد.

برای بهتر درک کردن این دوره می توانید فیلم آموزشی گرس هاپر را تهیه کنید.

دوره معماری اسلامی در واقع تکمیل کننده دوره گرس هاپر در زمینه تخصصی مدلسازی فرم های معماری اسلامی و ایرانی بوده و در حال برگزاری است. در این دوره مباحثی مانند قوس ها ، گنبد ها ، نقوش اسلامی ، کاربندی ، مقرنس و … آموزش داده می شود.

برای بهتر درک کردن این دوره می توانید فیلم آموزشی گرس هاپر را تهیه کنید.

این دوره آموزشی به مبحث بهینه سازی در طراحی پارامتریک می پردازد. در طی این دوره مباحثی مانند اصول بهینه سازی ، بهینه سازی فرم ، بهینه سازی سازه و بهینه سازی انرژی در قالب مثال های متنوع بررسی می شود. مباحثی که طی برگزاری این دوره به آن ها پرداخته می شود عبارتند از ۱- فهم الگوریتم ژنتیک ، مفهوم ژنوم و تابع هدف ۲- استفاده از الگوریتم های کوتاه ترین مسیر برای بهینه سازی مسیر ۳-  استفاده از تعاریف هندسی برای بهینه سازی دید …

برای درک بهتر مبحث بهینه سازی  ، بحث گروه ها و اصول استفاده از گرس هاپر اکیدا توصیه می شود که ابتدا پک گرس هاپر را مطالعه کنید. با تسلط به ابزارهای گرس هاپر و توانایی های آن می توانید روند بهینه سازی و الگوریتم مورد نیاز را صحیح تر و حرفه ای تر ارائه  و پیگیری کنید.

دوره جواهرآلات پارامتریک با تمرکز  استفاده از تکنیک های پارامتریک برای طراحی جواهرآلات آموزش های خود را پیگیری می کند. از آنجایی که اکثر طراحان جواهرآلات تجربه کار با راینو را دارند و محیط گرس هاپر کاملا نو و نامنوس است این دوره تلاشی است در راستای ساده سازی طراحی پارامتریک برای این گروه طراحان. استفاده از پلاگین های مرتبط با تخصص جواهرآلات،دسته بندی تکنیک های طراحی و نهایتا رفع اشکال با مدرس از مشخصات این دوره می باشد.

سعی شده است که این دوره به صورت مقدماتی تا پیشرفته کار با گرس هاپر را برای طراحان جواهر آلات پیگیری کند با این حال در صورتی که نیاز به تسلط بیشتر بر گرس هاپر و فهم بیشتر محیط آن دارید توصیه می شود پک آموزشی گرس هاپر را نیز تهیه کنید.

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!