• نمای ساختمان waterfront

  این طرح قصد دارد به روایتی از جنگ زندگی ببخشد. نمای مفصل بندی شده پاویون با الهام از مقیاس، فرم و رنگ کشتی ها و محیط وسیع ناوگان دریایی طراحی شده است.

  ادامه  ←
 • لوستر چوبی طرح Edison

  لوستر چوبی طرح Edison

  در این ویدئو کوتاه نحوه طراحی و ساخت لوستر چوبی طرح Edison برای استفاده در دکوراسیون داخلی آموزش داده می شود.

  ادامه  ←
 • نمای ساختمان موزه stadt

  نمای ساختمان موزه stadt

  صدها حفره مدور در دیواری چند وجهی از جنس برنز ایجاد شده است که بخش امتداد یافته موزه stadt در Rapperswil-Jona سوئیس را تشکیل می دهد.

  ادامه  ←
 • صندلی مدرن مدل D1

  صندلی مدرن مدل D1

  صندلی مدرن مدل D1 با کانسپتی منحصر به فرد، هندسی و زیبا را می توان به عنوان یک دکوراسیون داخلی مدرن معرفی کرد.

  ادامه  ←
 • لوستر چوبی طرح wind

  لوستر چوبی طرح wind

  لوستر چوبی کلاسیک و زیبای طرح wind در عین سادگی دارای طرحی قوی و پرمایه است که می توان در دکوراسیون داخلی از آن بهره برد.
  این لوستر چوبی با ساختاری انعطاف پذیر و گنبد مانند از یک سری نوارهای باریک روکش دار تشکیل شده است

  ادامه  ←
 • ساعت دیواری طرح puff

  ساعت دیواری طرح puff

  کانسپتی جدید از گروه GorjupDesign – ساعت دیواری طرح puff، مناسب برای ایجاد دکوراسیون داخلی زیبا و هندسی
  این ساعت از ۳۹ قطعه چوبی تشکیل شده، دارای مکانیزم حرکتی بی صدا و عقربه های فلزی در رنگ های سفارشی می باشد.

  ادامه  ←
 • کتابخانه و دکوراسیون پارامتریک Pousti

  کتابخانه و دکوراسیون پارامتریک Pousti

  طرح های ارائه شده در این مجموعه با ظاهری منحصربه فرد می توانند در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن و زیبا به شما کمک کنند. کلکسیون چفت که در استودیو پوستی توسط مریم پوستی طراحی شده است، شامل مجموعه ای از مبلمان و لوازم منزل می باشد که با الهام از الگوهای معماری ایرانی که در گنبدها و خانه های سنتی به چشم می خورد، طراحی شده است

  ادامه  ←
 • دیوارپوش سه بعدی طرح TANDEM

  دیوارپوش سه بعدی طرح TANDEM

  دیوارپوش سه بعدی طرح TANDEM با الگویی مدرن، پارامتریک و زیبا می تواند در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرد. خواسته کارفرما در پروژه فروشگاه Yellow Earth درEmporium ایجاد یک فضای تجاری منحصر به فرد و به یاد ماندنی بود که بتواند تاثیر مثبتی بر شناخته شدن برند مورد نظر داشته باشد

  ادامه  ←
 • لوستر چوبی طرح Hanko

  لوستر چوبی طرح Hanko

  لوستر چوبی طرح Hanko با فرمی هندسی و پارامتریک می تواند در طراحی یک دکوراسیون داخلی مدرن مورد استفاده قرار گیرد. طراح Ian Cameron از خانه طراحی Cameron این لوستر را به صورت سفارشی و با طرحی الهام گرفته از طبیعت ارائه داده است.

  ادامه  ←
 • نمای ساختمان پارامتریک توسط CJCT

  نمای ساختمان پارامتریک توسط CJCT

  یک پارکینگ طبقاتی که توسط گروه CJCT Architects برای دانشگاه لیدز طراحی شده است یکی از بهترین آثار معماری در این شهر انگلیسی است. این ساختمان نشان می دهد که زیبایی درهر مکانی و در طراحی هر بنا با هر کاربری می تواند وجود داشته باشد.

  ادامه  ←
 • دیوارپوش سه بعدی پارامتریک Pwall 2006

  دیوارپوش سه بعدی پارامتریک Pwall 2006

  در طراحی دیوارپوش سه بعدی پارامتریک Pwall 2006 با استفاده از متریالی ساده طرحی مدرن و پارامتریک برای دکوراسیون داخلی ارائه شد. در این پروژه ویژگی خود سازمان دهی دو ماده یعنی گچ و پارچه الاستیک برای تولید محصولی زیبا، مهیج و البته آکوستیک مورد بررسی قرار گرفته است.

  ادامه  ←
 • دیوارپوش سه بعدی پارامتریک طرح cemex

  می توان با استفاده از طرح دیوارپوش سه بعدی پارامتریک طرح cemexبه عنوان یک المان زیبا، هندسی و دکوراتیو دکوراسیون داخلی مدرن و منحصر به فرد را تعریف نمود. الگوی ریتمیک سوراخ شدگی ها در این طرح بر روی یک دیوار داخلی بتنی اجرا شده است.

  ادامه  ←
 • نمای ساختمان پارامتریک طراحی Belzberg

  نمای ساختمان پارامتریک طراحی Belzberg

  برای متمایز شدن ساختمان گروه معماری Belzberg Architectsنمایی سیال و پویا برای آن طراحی کرده است. نمایی که از قطعات عمودی یکپارچه ای تشکیل شده که به هندسه راست گوشه ساختمان از یک فرم ساده خارج می کند.

  ادامه  ←
 • ساعت دیواری طرح کندو

  ساعت دیواری طرح کندو

  می توانید از این ساعت دیواری چوبی برای دکوراسیون داخلی استفاده کنید. این ساعت دیواری چوبی با الهام از کندو زنبور عسل طراحی شده است. ساعت دیواری طرح کندو حکاکی های کوچکی برای ساعات ۱۲، ۳، ۶ و ۹ دارد.

  ادامه  ←
 • دیوارپوش سه بعدی پارامتریک Masisa Lab

  دیوارپوش سه بعدی پارامتریک Masisa Lab

  دکوراسیون داخلی کارگاهMasisa به منظور ایجاد تجربه ای جدید و جذاب برای کاربران با طراحی یک دیوارپوش سه بعدی پارامتریک بازسازی شده است. با استفاده از تکنیک کانتور قطعات مواج دیوارپوش در طول فضا امتداد یافته و فرمی سینوسی ایجاد کرده اند.

  ادامه  ←
 • ساعت دیواری پارامتریک طرح Bark

  ساعت دیواری پارامتریک طرح Bark

  می توان از ساعت دیواری پارامتریک طرح Bark به عنوان یک المان زیبا، هندسی و مدرن در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. این ساعت از هفت لایه چوبی تشکیل شده است که به دقت برش خورده و حکاکی شده اند. طرح این ساعت به حلقه های رشد یک درخت شباهت دارد.

  ادامه  ←
 • نمای ساختمان پارامتریک eskenazi

  نمای ساختمان پارامتریک eskenazi

  رهگذران و سرنشینان وسایل نقلیه ای که با سرعت کم به ساختمان این بیمارستان نزدیک می شوند، تغییر قابل ملاحظه ای را در رنگ و میزان شفافیت نما احساس خواهند کرد. این در حالی است که با حرکت در طول خیابان متناسب با جهت حرکت این تغییرات با سرعت بیشتری قابل ملاحظه خواهد بود

  ادامه  ←
 • نمای ساختمان پارامتریک لوزی

  با این حال که ممکن است پنل های نما تنها المانی زیبا و جذاب به حساب آیند این پنل ها کاملا جنبه عملکردی و کاربردی داشته و در تنظیم و کنترل میزان دریافت نورخورشید مشارکت دارند. بخش بزرگی از حجم موزه بر روی پایه تماما شیشه ای ساختمان طره شده است

  ادامه  ←
 • دیوارپوش سه بعدی هندسی با کاغذ

  دیوارپوش سه بعدی هندسی با کاغذ

  دیوارپوش سه بعدی هندسی با کاغذ اثر Benja Harneyمی باشد که با خلاقیت خود طرح های متنوعی ایجاد کرده است. طرح هایی که برای دکوراسیون داخلی بسیار مناسب خواهد بود.
  Benja این الگوهای زیبا را بدون استفاده از چسب ساخته است.

  ادامه  ←
 • ساعت دیواری مدرن LeeABS

  ساعت دیواری مدرن LeeABS

  می توانید از ساعت دیواری مدرن LeeABS برای دکوراسیون داخلی استفاده کنید. این ساعت ها بتنی هستند. متریال به کار رفته در ساخت آن ها باعث شده از سایر نمونه های مشابه متمایز باشند. این ساعت های پارامتریک با طرح های بسیار جذاب با استفاده از یک الگوریتم مدل سازی پارامتریک طراحی شده اند.

  ادامه  ←
 • ساخت لوستر چوبی پارامتریک

  ساخت لوستر چوبی پارامتریک

  پروسه طراحی و ساخت لوستر چوبی پارامتریک با CNC

  ادامه  ←
 • ساعت دیواری چوبی چرخان

  ساعت دیواری چوبی چرخان

  می توان از طرح این ساعت دیواری چوبی چرخان به عنوان یک المان زیبا، هندسی و مدرن در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. ساعت دیواری از ۱۱ قطعه ۳ میلیمتری از جنس چوب درخت صنوبر به صورت تخته چندلا تشکیل شده است

  ادامه  ←
 • لوستر چوبی LED

  لوستر چوبی LED

  این لوستر چوبی LED برای دکوراسیون داخلی مناسب است. این لوستر پیشرفته با فرمی دکوراتیو برای نورپردازی فضا طراحی شده است. این لوستر مدرن می تواند به منظور تامین روشنایی یک میز در نظر گرفته شود.

  ادامه  ←
 • نمای ساختمان Dear Ginza

  نمای ساختمان Dear Ginza

  در طراحی نمای نامنظم این ساختمان از روش های محاسباتی به منظور دستیابی به فرمی مشخص که به فرم های موجود در طبیعت نزدیک باشد، استفاده شده است. فرمی که از روش صحیح محاسباتی و در عین حال به صورت تصادفی انتخاب شود معمولا طرحی قابل قبول خواهد بود.

  ادامه  ←
 • دیوارپوش سه بعدی چوبی مثلثی

  دیوارپوش سه بعدی چوبی مثلثی

  می توانید از این دیوارپوش سه بعدی چوبی مثلثی برای دکوراسیون داخلی استفاده کنید. پنل های دیوارپوش سه بعدی چوبی با لامپ های LED ترکیب شده اند. تمام قطعات پرداخت شده وبه منظور نصب بهتر به یک شبکه با چسب متصل شده اند.

  ادامه  ←
 • لوستر چوبی

  لوستر چوبی پارامتریک طرح چرخان

  لوستر چوبی پارامتریک طرح چرخان که در اینجا مشاهده می کنید نمونه ای زیبا، هندسی و پارامتریک است که می تواند در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرد. این لوستر از هشت قطعه چوبی که به صورت چرخشی در کنار یکدیگر قرار می گیرند ساخته شده است .

  ادامه  ←
 • نمای ساختمان طرح دایره ای

  نمای ساختمان طرح دایره ای

  نمای این ساختمان در هر جهت از یک لایه داخلی متشکل از شیشه های دوجداره با جزییات خاص و ویژه و یک لایه خارجی متشکل از یک سیستم سایه اندازی مکانیکی و خودکار تشکیل شده است

  ادامه  ←
 • ایده هایی برای لوستر چوبی پارامتریک

  ایده هایی برای لوستر چوبی پارامتریک

  در این بخش با ارائه چندین طرح جذاب، نوین و پارامتریک برای لوستر چوبی سعی شده است قابلیت های طراحی پارامتریک در بحث طراحی دکوراسیون داخلی به نمایش گذاشته شود. طرح های ساده ای که با به کارگیری آن می توانید فضایی جدید و خاص خلق کنید.

  ادامه  ←
 • دیوارپوش سه بعدی طرح Origami wall

  دیوارپوش سه بعدی طرح Origami wall

  دیوارپوش سه بعدی طرح Origami wall را می توان به عنوان یک طرح دکوراسیون داخلی مدرن و هندسی معرفی کرد. این پنل ها سبک وزن، نسوز، مقاوم در برابر ضربه، خش و عوامل خارجی هستند. نصب این پنل ها بر روی دیوار بسیار آسان است

  ادامه  ←
 • لوستر مدرن لوله ای

  لوستر مدرن لوله ای

  می توان از طرح این لوستر مدرن لوله ای به عنوان یک اکسسوری زیبا، هندسی و مدرن در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. در این ویدئو مراحل ساخت این لوستر به نمایش گذاشته شده است.

  ادامه  ←
بروزرسانی …
 • سبد خرید شما خالی است.