• ساعت چوبی پارامتریک مدل 2046

  ساعت چوبی پارامتریک مدل ۲۰۴۶

  ساعت چوبی پارامتریک مدل ۲۰۴۶ با فرمی هندسی و مدرن می تواند در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرد. این ساعت که توسط Ernest Perera طراحی شده با استفاده از یک دستگاه CNC مخصوص برش خورده و سپس به صورت دستی پرداخت شده است.

  ادامه  ←
 • راه پله پارامتریک Lamina

  راه پله پارامتریک Lamina

  راه پله پارامتریک Lamina با طرحی مدرن و هندسی برای ایجاد دکوراسیون داخلی زیبا و منحصر به فرد بسیار مناسب خواهد بود. این راه پله با استفاده از تخته چندلا روکش دار ساخته شده است. متریالی با مقاومت مناسب که این امکان را فراهم می آورد تا راه پله به صورت طره شده ساخته شود.

  ادامه  ←
 • صندلی اداری پارامتریک

  صندلی اداری پارامتریک

  این صندلی اداری را می توان به عنوان یک طرح دکوراسیون داخلی مدرن و پارامتریک معرفی کرد. دستیابی به فرمی استاندارد و ارگونومیک و در عین حال زیبا و خلاقانه اهمیت بسیاری دارد. استاندارد بودن یک محصول یعنی رعایت حداقل نکات برای استفاده عموم؛ اما وقتی از ارگونومیک بودن صحبت می‌کنیم، یعنی با توجه به قواعد و اصولی خاص همه شرایط را برای بهترین بودن آن محصول فراهم ساخته‌ایم.

  ادامه  ←
 • نمای ساختمان Gateway Plaza

  نمای ساختمان Gateway Plaza

  نمای این ساختمان اداری ۱۹ طبقه واقع در ریچمند، ایالت ویرجینیا کاملا شیشه ایست. پارکینگ این ساختمان که در کنار رودخانه جیمز قرار دارد با الهام از جریان آب رودخانه طراحی شده است. با استفاده از برنامه نویسی پارامتریک پیکربندی ها و الگوهای متفاوت برای پانل سازی سطح نما مورد بررسی قرار گرفت.

  ادامه  ←
 • مبل پارامتریک چوبی MURENA

  مبل پارامتریک چوبی MURENA

  می توانید از مبل پارامتریک چوبی MURENA با طرحی مدرن و زیبا برای دکوراسیون داخلی و همچنین برای مبلمان شهری استفاده کنید. این مبل چوبی یکی از المان های ارائه شده در مجموعه “مبلمان پارامتریک” اثر Oleg Soroko می باشد

  ادامه  ←
 • لوستر چوبی طرح Ovals

  لوستر چوبی طرح Ovals

  لوستر چوبی طرح Ovals با فرمی مدرن، پارامتریک و زیبا می تواند در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرد. طراح این لوستر Alex Groot Jebbink با تکرار یک فرم هندسی ساده این سوال را در ذهن بیننده ایجاد خواهد کرد که “این لوستر چگونه ساخته شده است؟”

  ادامه  ←
 • لوستر چوبی مدل Solid Wood Ash

  لوستر چوبی مدل Solid Wood Ash

  لوستر چوبی مدل Solid Wood Ash برای طراحی یک دکوراسیون داخلی مدرن و زیبا بسیار مناسب است. در ساخت این لوستر از ۷ متر لامپ LED رشته ای استفاده شده است. نور ملایم این لوستر مدرن به فضای خانه حسی گرم و دلپذیر می بخشد

  ادامه  ←
 • لوستر چوبی پارامتریک طرح Navicula

  لوستر چوبی پارامتریک طرح Navicula

  لوستر چوبی پارامتریک طرح Navicula با فرمی هندسی و مدرن برای دکوراسیون داخلی بسیار مناسب است. David Trubridge طراح نیوزیلندی با الهام از موجودات میکروسکوپی که در اقیانوس زندگی می کنند این لوستر را با ساختار و الگویی زیبا با استفاده از چوب بامبو طراحی کرده است.

  ادامه  ←
 • میز پارامتریک طرح Sidewinder

  میز پارامتریک طرح Sidewinder

  این میز تندیس گونه که با الهام از نحوه حرکت یک مار طراحی شده برای دکوراسیون داخلی بسیار مناسب است. در این طرح که یکی از آثار David Tragen می باشد طراح سعی کرده از هندسه و الگوهای موجود در طبیعت بهره بگیرد.

  ادامه  ←
 • دیوارپوش سه بعد طرح Magical 3

  دیوارپوش سه بعد طرح Magical 3

  دیوارپوش سه بعد طرح Magical 3 برای دکوراسیون داخلی مناسب است. این دیوارپوش سه بعدی دکوراتیو در سه فرم هندسی شش ضلعی، مربع و مثلث و در شش مدل متفاوت ارائه شده است. این دیوارپوش جدید محصول سال ۲۰۱۶ بوده و از جنس سرامیک است.

  ادامه  ←
 • نمای ساختمان waterfront

  نمای ساختمان waterfront

  این طرح قصد دارد به روایتی از جنگ زندگی ببخشد. نمای مفصل بندی شده پاویون با الهام از مقیاس، فرم و رنگ کشتی ها و محیط وسیع ناوگان دریایی طراحی شده است.

  ادامه  ←
 • لوستر چوبی طرح Edison

  لوستر چوبی طرح Edison

  در این ویدئو کوتاه نحوه طراحی و ساخت لوستر چوبی طرح Edison برای استفاده در دکوراسیون داخلی آموزش داده می شود.

  ادامه  ←
 • نمای ساختمان موزه stadt

  نمای ساختمان موزه stadt

  صدها حفره مدور در دیواری چند وجهی از جنس برنز ایجاد شده است که بخش امتداد یافته موزه stadt در Rapperswil-Jona سوئیس را تشکیل می دهد.

  ادامه  ←
 • صندلی مدرن مدل D1

  صندلی مدرن مدل D1

  صندلی مدرن مدل D1 با کانسپتی منحصر به فرد، هندسی و زیبا را می توان به عنوان یک دکوراسیون داخلی مدرن معرفی کرد.

  ادامه  ←
 • لوستر چوبی طرح wind

  لوستر چوبی طرح wind

  لوستر چوبی کلاسیک و زیبای طرح wind در عین سادگی دارای طرحی قوی و پرمایه است که می توان در دکوراسیون داخلی از آن بهره برد.
  این لوستر چوبی با ساختاری انعطاف پذیر و گنبد مانند از یک سری نوارهای باریک روکش دار تشکیل شده است

  ادامه  ←
 • ساعت دیواری طرح puff

  ساعت دیواری طرح puff

  کانسپتی جدید از گروه GorjupDesign – ساعت دیواری طرح puff، مناسب برای ایجاد دکوراسیون داخلی زیبا و هندسی
  این ساعت از ۳۹ قطعه چوبی تشکیل شده، دارای مکانیزم حرکتی بی صدا و عقربه های فلزی در رنگ های سفارشی می باشد.

  ادامه  ←
 • کتابخانه و دکوراسیون پارامتریک Pousti

  کتابخانه و دکوراسیون پارامتریک Pousti

  طرح های ارائه شده در این مجموعه با ظاهری منحصربه فرد می توانند در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن و زیبا به شما کمک کنند. کلکسیون چفت که در استودیو پوستی توسط مریم پوستی طراحی شده است، شامل مجموعه ای از مبلمان و لوازم منزل می باشد که با الهام از الگوهای معماری ایرانی که در گنبدها و خانه های سنتی به چشم می خورد، طراحی شده است

  ادامه  ←
 • دیوارپوش سه بعدی طرح TANDEM

  دیوارپوش سه بعدی طرح TANDEM

  دیوارپوش سه بعدی طرح TANDEM با الگویی مدرن، پارامتریک و زیبا می تواند در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرد. خواسته کارفرما در پروژه فروشگاه Yellow Earth درEmporium ایجاد یک فضای تجاری منحصر به فرد و به یاد ماندنی بود که بتواند تاثیر مثبتی بر شناخته شدن برند مورد نظر داشته باشد

  ادامه  ←
 • لوستر چوبی طرح Hanko

  لوستر چوبی طرح Hanko

  لوستر چوبی طرح Hanko با فرمی هندسی و پارامتریک می تواند در طراحی یک دکوراسیون داخلی مدرن مورد استفاده قرار گیرد. طراح Ian Cameron از خانه طراحی Cameron این لوستر را به صورت سفارشی و با طرحی الهام گرفته از طبیعت ارائه داده است.

  ادامه  ←
 • نمای ساختمان پارامتریک توسط CJCT

  نمای ساختمان پارامتریک توسط CJCT

  یک پارکینگ طبقاتی که توسط گروه CJCT Architects برای دانشگاه لیدز طراحی شده است یکی از بهترین آثار معماری در این شهر انگلیسی است. این ساختمان نشان می دهد که زیبایی درهر مکانی و در طراحی هر بنا با هر کاربری می تواند وجود داشته باشد.

  ادامه  ←
 • دیوارپوش سه بعدی پارامتریک Pwall 2006

  دیوارپوش سه بعدی پارامتریک Pwall 2006

  در طراحی دیوارپوش سه بعدی پارامتریک Pwall 2006 با استفاده از متریالی ساده طرحی مدرن و پارامتریک برای دکوراسیون داخلی ارائه شد. در این پروژه ویژگی خود سازمان دهی دو ماده یعنی گچ و پارچه الاستیک برای تولید محصولی زیبا، مهیج و البته آکوستیک مورد بررسی قرار گرفته است.

  ادامه  ←
 • دیوارپوش سه بعدی پارامتریک طرح cemex

  می توان با استفاده از طرح دیوارپوش سه بعدی پارامتریک طرح cemexبه عنوان یک المان زیبا، هندسی و دکوراتیو دکوراسیون داخلی مدرن و منحصر به فرد را تعریف نمود. الگوی ریتمیک سوراخ شدگی ها در این طرح بر روی یک دیوار داخلی بتنی اجرا شده است.

  ادامه  ←
 • نمای ساختمان پارامتریک طراحی Belzberg

  نمای ساختمان پارامتریک طراحی Belzberg

  برای متمایز شدن ساختمان گروه معماری Belzberg Architectsنمایی سیال و پویا برای آن طراحی کرده است. نمایی که از قطعات عمودی یکپارچه ای تشکیل شده که به هندسه راست گوشه ساختمان از یک فرم ساده خارج می کند.

  ادامه  ←
 • ساعت دیواری طرح کندو

  ساعت دیواری طرح کندو

  می توانید از این ساعت دیواری چوبی برای دکوراسیون داخلی استفاده کنید. این ساعت دیواری چوبی با الهام از کندو زنبور عسل طراحی شده است. ساعت دیواری طرح کندو حکاکی های کوچکی برای ساعات ۱۲، ۳، ۶ و ۹ دارد.

  ادامه  ←
 • دیوارپوش سه بعدی پارامتریک Masisa Lab

  دیوارپوش سه بعدی پارامتریک Masisa Lab

  دکوراسیون داخلی کارگاهMasisa به منظور ایجاد تجربه ای جدید و جذاب برای کاربران با طراحی یک دیوارپوش سه بعدی پارامتریک بازسازی شده است. با استفاده از تکنیک کانتور قطعات مواج دیوارپوش در طول فضا امتداد یافته و فرمی سینوسی ایجاد کرده اند.

  ادامه  ←
 • ساعت دیواری پارامتریک طرح Bark

  ساعت دیواری پارامتریک طرح Bark

  می توان از ساعت دیواری پارامتریک طرح Bark به عنوان یک المان زیبا، هندسی و مدرن در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. این ساعت از هفت لایه چوبی تشکیل شده است که به دقت برش خورده و حکاکی شده اند. طرح این ساعت به حلقه های رشد یک درخت شباهت دارد.

  ادامه  ←
 • نمای ساختمان پارامتریک eskenazi

  نمای ساختمان پارامتریک eskenazi

  رهگذران و سرنشینان وسایل نقلیه ای که با سرعت کم به ساختمان این بیمارستان نزدیک می شوند، تغییر قابل ملاحظه ای را در رنگ و میزان شفافیت نما احساس خواهند کرد. این در حالی است که با حرکت در طول خیابان متناسب با جهت حرکت این تغییرات با سرعت بیشتری قابل ملاحظه خواهد بود

  ادامه  ←
 • نمای ساختمان پارامتریک لوزی

  با این حال که ممکن است پنل های نما تنها المانی زیبا و جذاب به حساب آیند این پنل ها کاملا جنبه عملکردی و کاربردی داشته و در تنظیم و کنترل میزان دریافت نورخورشید مشارکت دارند. بخش بزرگی از حجم موزه بر روی پایه تماما شیشه ای ساختمان طره شده است

  ادامه  ←
 • دیوارپوش سه بعدی هندسی با کاغذ

  دیوارپوش سه بعدی هندسی با کاغذ

  دیوارپوش سه بعدی هندسی با کاغذ اثر Benja Harneyمی باشد که با خلاقیت خود طرح های متنوعی ایجاد کرده است. طرح هایی که برای دکوراسیون داخلی بسیار مناسب خواهد بود.
  Benja این الگوهای زیبا را بدون استفاده از چسب ساخته است.

  ادامه  ←
 • ساعت دیواری مدرن LeeABS

  ساعت دیواری مدرن LeeABS

  می توانید از ساعت دیواری مدرن LeeABS برای دکوراسیون داخلی استفاده کنید. این ساعت ها بتنی هستند. متریال به کار رفته در ساخت آن ها باعث شده از سایر نمونه های مشابه متمایز باشند. این ساعت های پارامتریک با طرح های بسیار جذاب با استفاده از یک الگوریتم مدل سازی پارامتریک طراحی شده اند.

  ادامه  ←
بروزرسانی …
 • سبد خرید شما خالی است.