آرشیو

 • گرس هاپر : Pipe Variable

  دستور pipe variable برای تولید لوله با شعاع متغییر استفاده می شود. با مشخص کردن منحنی ، محل شعاع ها و مقادیر آن و نحوه بسته شدن ، لوله مورد نظر را تولید کنید.

  ادامه  ←
 • گرس هاپر : معرفی دستور Bezier Span

  در این بخش دستور bezier span به صورت کامل آموزش داده می شود. منحنی Bezier Span یکی از چهار منحنی پرکاربرد در مدلسازی با راینو و گرس هاپر است.

  ادامه  ←
 • گرس هاپر : Cull Pattern

  با کمک این دستور می توانید داده ها یا هندسه های خود را با یک الگو حذف کنید. دستور cull pattern الگوهای حذف را بر اساس دستور true -false و یا ۰ و ۱ تحلیل می کند.

  ادامه  ←
 • دستور Curve Array از منوی Transform و زیر منوی Array امکان تکثیر هندسه حول یک منحنی را می دهد.با کمک این دستور می توانید هندسه و تعداد آن را به راحتی کنترل کنید

  گرس هاپر: Curve Array

  دستور Curve Array از منوی Transform و زیر منوی Array امکان تکثیر هندسه حول یک منحنی را می دهد. با کمک این دستور می توانید هندسه تکثیر شونده و تعداد آن را به راحتی کنترل کنید.

  ادامه  ←
 • با کمک این ابزار می توان یک یا چند حجم را نسبت به یک قوس تغییر شکل داد

  گرس هاپر: Bend Deform

  [yasr_visitor_votes size="small"] با کمک این ابزار می توانید روی یک سطح نربز بر اساس موقعیت یک سری نقطه نیرو وارد کنید. توجه کنید که تعداد نقاط و تعداد نیروهای اعمال شده باید مساوی بوده و برای ترکیب گروه های مختلف نقطه و بردار خروجی ها را flatten کنید. ادامه  ←
 • با کمک این ابزار می توانید یک سری عدد را به دامنه های متوالی تبدیل کنید. در ویدئو بالا کاربرد این ابزار در چند مثال کوتاه توضیح داده شده است.

  گرس هاپر: Consecutive Domains

  با کمک این ابزار می توانید یک سری عدد را به دامنه های متوالی تبدیل کنید. در ویدئو بالا کاربرد این ابزار در چند مثال کوتاه توضیح داده شده است.

  ادامه  ←
 • گرس هاپر : Spatial Deform Costum

  با کمک این ابزار می توانید روی یک سطح نربز بر اساس موقعیت یک سری نقطه نیرو وارد کنید. توجه کنید که تعداد نقاط و تعداد نیروهای اعمال شده باید مساوی بوده

  ادامه  ←
 • با کمک این ابزار می توانید قطعه از از سطح را استخراج کنید و یا سطح را به قطعات دلخواه تقسیم کنید

  گرس هاپر: Isotrim

  با کمک این ابزار می توانید قطعه از از سطح را استخراج کنید و یا سطح را به قطعات دلخواه تقسیم کنید

  ادامه  ←
 • می توانید بر اساس یک متغییر مشخص متن خود را به قطعات فرعی تقسیم کنید. برای مثال متن 12:45:34 را می توان با متغییر ":" به سه ردیف 12 ، 45 و 34 تجزیه کرد.

  Text Split

  می توانید بر اساس یک متغییر مشخص متن خود را به قطعات فرعی تقسیم کنید. برای مثال متن ۱۲:۴۵:۳۴ را می توان با متغییر “:” به سه ردیف ۱۲ ، ۴۵ و ۳۴ تجزیه کرد.

  ادامه  ←
 • با کمک این ابزار می توانید از طریق مرتب کردن اعداد ورودی Keys به عنوان مجموعه مادر، مجموعه های بعدی را (Values A,Values B,...) نیز به همان شکل مرتب کنید

  Sort List

  با کمک این ابزار می توانید از طریق مرتب کردن اعداد ورودی Keys به عنوان مجموعه مادر، مجموعه های بعدی را (Values A,Values B,…) نیز به همان شکل مرتب کنید

  ادامه  ←
بروزرسانی …
 • سبد خرید شما خالی است.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!