۱

بعد از اجرای آموزش دوره ها یک پیام مبنی بر وارد کردن کد فعال سازی نمایش داده می شود. کد فعالسازی آنلاینی را که دریافت کرده اید در کادر مورد نظر وارد کنید.

۲

بعد از وارد کردن کد (باید سیستمی که آن را فعال می کنید به اینترنت متصل باشد) پیام زیر نمایش داده می شود. توجه کنید کد سیستم ارائه شده مخصوص سیستم شما بوده و برای این دوره بخصوص ایجاد شده است. در صورتی که ویندوز خود را تعویض کردید می توانید از این کد برای فعال سازی مجدد استفاده کنید

بازیابی دوره بعد از تعویض ویندوز

در صورتی که ویندوز خود را تعویض کردید برای فعالسازی هر دوره مراحل زیر را طی کنید

ابتدا آموزش ها را اجرا کنید و در بخش کادر کد فعال سازی متن code را وارد کنید. برای فعالسازی نیاز به اتصال به اینترنت نیست و به راحتی می توانید آموزش ها را بازیابی کنید.

ادامه بازیابی

کد انحصاری سیستمی که قبلا یادداشت کرده اید را وارد کنید (برای هر دوره ی کد انحصاری وجود دارد)

در صورتی که کد صحیح باشد با پیام زیر روبرو می شوید

در صورتی که آموزش ها در هنگام اجرا دچار مشکل می شوند

در صورتی که آموزش ها بعد از فعال سازی اجرا نمی شوند به ترتیب لینک های زیر را دانلود و نصب کنید.

  1.  Klite Codec (در صورتی که روی سیستم شما نصب هست ابتدا uninstall کرده و مجددا نصب کنید. توجه کنید هنگام شروع نصب و مبنی بر بررسی بروز رسانی گزینه no را بزنید در غیر این صورت ممکن است دچار مشکل شوید)
  2. KM Player

در صورتی که باز هم برای اجرای آموزش ها دچار مشکل هستید آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید و سپس آموزش ها را اجرا کنید. در صورتی که در هر کدام از مراحل بالا دچار مشکل شده اید و نیاز به راهنمایی دارید به شماره ۰۹۳۶۹۶۳۱۰۵۱  در تلگرام پیام دهید. همکاران ما تا برطرف شدن مشکل شما را راهنمایی خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!